Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

İzmir ilinin merkez ilçesi olan Buca ilçesinde bulunan İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi konaklama imkanı sunmak amacıyla İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi ihtiyaç olanaklarında çözüm sunmaktadır.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi kampüs içerisinde yer almakta olup, öğrenci yurdu ile birlikte bir konumda yer almaktadır.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi oldukça merkezi bir konumda yer almakta olup çevresinde bir çok işletme bulunmaktadır. Bunların başında kuaför, market, avm, spor salonu, eczane gibi bir çok işletme bulunmaktadır.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi talep doğrultusunda hazırlanan 1, 2 ve 3 yataklı odaları le toplam 30 odası bulunmaktadır. Tüm odalarda banyo, tuvalet ve kesintisiz sucak su bulunmaktadır.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi zengin ve eşsiz lezzetli kahvaltısı ve restoran hizmeti ilede yemek problemi olmadan konaklamanıza olanak sağlamaktadır.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0(232) 440 23 75

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi Adresi :  Şirinkapı Mahallesi Yavuz Sultan Selim Cad. No:25 Buca/İzmir

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonuİzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Konukevi kısmını kullandım ve yorumum konuk eviyle ilgilidir. Konukevi, Öğrenci Yurdu içerisinde olup, odalar talebe göre 1, 2, 3, 4 kişilik şeklinde hazırlanabiliyor. Odalarda, balkon, Split klima, bağımsız 24 saat sıcak sulu banyo ve tuvaletler bulunmakta, ayrıca, 17 inç LCD TV, Elektrikli su ısıtıcısı sallama çay, hazır kahve bulunuyor. Mini buzdolabında 2 adet 1/2 litrelik su yer almakta. Zeminler seramik kaplı. görevliler işini sever bir görünüm arz ediyor. tek kişi konaklamada günlük 60 TL (10 Avro) ödeniyor. İzmir merkezden ulaşımda biraz zorlandım.
Gayet temiz ve çok sessizdi. Personelleri de nazikti.
Birçok imkan var. Okula 3dk mesafede. Sosyal aktivite için futbol, voleybol ve basketbol için bir saha var, tek saha. Etrafı ağaçlarla kaplı.
İzmirde kalabileceğiniz güvenli temiz bir yer.
Odalar ve hizmet çok güzel, otel kıvamında olmuş. İlgilenen idari ve yardımcı personel çok anlayışlı ve güleryüzlü.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın