Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

İzmir Havalimanı Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

İzmir Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, İzmir DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, İzmir Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

İzmir ili Gaziemir ilçesinde faaliyet gösteren İzmir Adnan Menderes Havalimanı Misafirhanesi, Havalanı içerisinde yer alan bir misafirhane olmaktadır. Yeteri miktardaki odalarının yanında oda içerisinde sunulan televizyon, minibar gibi imkanları ilede rahat ve konfor açısından mükemmel bir şekilde dinlenmenize olanak sağlamaktadır.

İzmir şehrinin merkezine 5-10 dakikalık bir uzaklıkta olan havalimanı, fiyat performans açısından bulunması imkanız havalimanı misafirhanelerinden  biri olmaktadır. Hem şehrin güzelliğini görebileceğiniz hemde uygun fiyatlı konaklayabileceğiniz bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.

İzmir Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) İzmir Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0232 274 26 26 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İzmir Havalimanı Misafirhanesi Adresi

İzmir Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama FiyatlarıTürkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) İzmir Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Dokuz Eylül Mahallesi 35410 Gaziemir – İzmir adresinde yer almaktadır.

İzmir Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesiİzmir Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Misafirhanesi Konaklama FiyatlarıGünlük Fiyat
Geçici Görevli Personel İlk 10 gün165 TL
Geçici Görevli Personel İlk 11. gün ve sonrası100 TL
Kamu Konaklama fiyatı165 TL
Sivil Konaklama Fiyatı275 TL

İzmir Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

İzmir Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Rahat bir hava alanı. Bina içinde otel olması da artı.
Sokakta kaldım diye üzülmeyin. Bu havaalanının bir mescidi var ki 4 yıldızlı otel mübarek
Çok güzel bir havalimanı , tramvay ile ulaşımın olması da ayrıca müthiş bir konfor , görüşmek dileğiyle İzmir!! 😍🤗👋👋
Güzel ve rahat bir havalimanı. Temizlik ve konfor bakımından sorunsuz. Toplu taşıma opsiyonları arttırılsa daha iyi olur.

İzmir Havalimanı Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

İzmir Havalimanı Misafirhanesi

İzmir Havalimanı Misafirhanesi İzmir Havalimanı Misafirhanesi İzmir Havalimanı Misafirhanesi İzmir Havalimanı Misafirhanesi

İzmir Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

İzmir Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, İzmir Havalimanı Misafirhanesi Adresi, İzmir Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, İzmir Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın