Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Ankara ilinin Merkez ilçesi olan Çankaya ilçesinde bulunan Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi diğer adıyla Odtü Misafirhanesi olarak bilinmektedir. Şehrin hem dışında yer alan misafirhane doğa ile iç içe huzur dolu bir ortamda bulunmaktadır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi oldukça popüler bir konaklama seçeceği olmakla birlikte 6 adet suit oda, 7 adet ili kişilik oda, 1 adet tek kişilik oda ile toplamda 20 oda ve 32 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi hem kamu personellerinin rahatlıkla konaklayabildiği hemde onaylı misafirlerin konaklayabildiği bir misafirhane olmaktadır. Konum itibari ile oldukça güzel bir konumda yer almakta olup, şehir merkezine, bankalara ve ulaşım noktalarına yakın bir konumda bulunmaktadır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Üniversite kampüsü içerisinde yer almakta olup, yerleşke içerisinde bulunan tüm aktiviteleri görebilir, aynı zamanda tesis içerisinde bulunan diğer işletmelerden faydalanabilmenize olanak sunmaktadır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi konaklama ücretleri olarak oldukça uygun fiyatlara konaklama sağlarken otel fiyatlarının neredeyse dörtte bir fiyatına konaklamanızı sağlamaktadır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0312 210 28 90 — 0312 210 28 92

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi AdresiÜniversiteler Bölgesi, Odtü Kampüsü İçi Çankaya – Ankara

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Misafirhanenin odaları geniş ve rahat, oldukça temizler. Konum tepede havadar manzaralı bir yer olmasıyla oldukca güzel ama ODTÜ merkeze uzak olması negatif yönü.
Sessiz, sakin bir ortam. Şehir dışından bir kongreye katılmak için gelmiştim. Manzara çok güzel. Trafik yok, gürültü yok. Koca şehirde çok sakin. Bina biraz eski ama yataklar filan gayet iyiydi. Kendi aracınız yoksa taksi 5dk da geliyor. Biz çok memnun kaldık. Teşekkürler
Tertemiz ve personel gercekten cok saygili😊 …
Ortam temiz. Yeri güzel. Ağaçlıkların içinde. Yeme içme mekanlarına yakın. Kahvaltı normal.
Ankara’da nadir sevdiğim yerlerden.Huzurlu sakin ve doğanın içinde balkon manzaram…

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Orta Doğu Teknik Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın