Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Kayseri Havalimanı DHMİ Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Kayseri Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
Kayseri Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
post

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Kayseri DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Kayseri Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Kayseri merkezde yer alan Kayseri Havaalanı Misafirhanesi, Kayseri Havaalanı içerisinde yer almaktadır. Oldukça nezih, temiz ve hijyen kuralarına dikkat edilen bir misafirhane olan Kayseri Dhmi Misafirhanesi güzel bir tatil yapmanıza olanak sağlarken bütçe dostu olması sebebiylede bütçenizi aşmadan konaklamanıza olanak sağlamaktadır.

Kayseri Havaalanı Misafirhanesi geniş odaları, oda içerisinde televizyon, minibar, banyo, lavabo gibi ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri ilede rahatlıkla konaklama imkanı doğurmaktadır.

Kayseri Gezilecek Yerler

  • Soğanlı Vadisi
  • Döner Kümbet
  • Hunat Hatun Külliyesi
  • Çifte Medrese
  • Kosk Medresesi

Kayseri Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Kayseri Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0 352 337 52 44-45 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kayseri Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Kayseri Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama FiyatlarıTürkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Kayseri Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı, Kocasinan – Kayseri adresinde yer almaktadır.

Kayseri Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiKayseri Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Kayseri Dhmi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kayseri Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Kayseri Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Şehir merkezine yakındır. Havaalanı içerisinde arabnizi koyabileceğiniz otopark mevcuttur,dışarıda 1 km yakınlarda uygun park yerleri olduğundan aracınızı bırakıp bir hafta sonra döndüğünüzde alabileceğiniz uygun yerler vardır.ulasim açısından kullanışlı konumdadır.
Ulaşım çok rahat trafiksiz ☺️ Küçük bir havalimanı olduğundan uçağa giriş çok rahat gayet planlı insanı yormayan sorunsuz ve kullanışlı bir havalimanı.
Gayet güzel, herşey düzenli bir olumsuz düşünceye sahip olmak mümkün değil.
Şehre 5 dk mesafede yoğunluk yok ulaşım rahat memleketin gözünü seveyim

Kayseri Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Kayseri Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Kayseri Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Kayseri Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Kayseri Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir