Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Kayseri Teiaş Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Kayseri Teiaş Misafirhanesi

Kayseri ilinin merkez ilçesi olan Melikgazi’de bulunan ve Teiaş 11. Bölge Müdürlüğü içerisinde konaklama hizmeti sunan Kayseri Teiaş Misafirhanesi konaklama hizmeti kadar lezzetli yemekleri ilede adından söz ettiren bir işletme olmaktadır.

Kayseri Teiaş Misafirhanesi şehrin merkezinde yer almakta olup, çevresinde hemen hemen bütün olanaklar bulunmaktadır. Etrafında okul, Çorba Salonu, Kebap Salonu, büfe, oto sanayi bulunmaktadır.

Kayseri Teiaş Misafirhanesi uygun fiyatlı konaklama hizmeti sunarken aynı zamanda kendisine has yapısı sayesinde akıllarda unutulayacak bir misafirhane deneyimi sunmaktadır. Şehrin biribirinden güzel gezilecek yerlerine oldukça yakın bulunmakta olup, minibüs ile bir çok turistik ve modern merkeze gitmenize olanak sağlamaktadır.

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Kayseri Teiaş Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Kayseri Teiaş Misafirhanesi Fiyatları, Kayseri Teiaş Misafirhanesi Numarası, Kayseri Teiaş Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Kayseri Teiaş Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Kayseri Teiaş Misafirhanesi Telefonu

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Kayseri Teiaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Kayseri Teiaş Misafirhanesi Telefonu: 0352 315 41 50

Kayseri Teiaş Misafirhanesi Adresi

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan Kayseri Teiaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Kayseri Teiaş Misafirhanesi Adresi : Osman Kavuncu Mahallesi Osman Kavuncu Bulvarı 7. Km. No:269 38060 Melikgazi – Kayseri

Kayseri Teiaş Misafirhanesi Konumu Nerede

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren Kayseri Teiaş Misafirhanesi Konumu :

Kayseri Teiaş Misafirhanesi Yorumları

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren Kayseri Teiaş Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Temiz güzel bir misafirhane. Çok memnun kaldık. Özellikle öğlen yemeğindeki şef dünya mutfağından yemekler yapıyor. Mutlaka denemelisiniz. Tüm çalışanlara teşekkürler
Misafirhane yeni, temiz, bakımlı, personeli güler yüzlü. Otogara yakın. Şehir merkezine yakın. 3 gece kaldık. Biz Erciyes Kayak Merkezinde vakit geçirdik. Dışarda kahvaltı yapıp, yemek yedik ama misafirhanede de sabah kahvaltısı yapabilirsiniz. Tavsiye ederim.
5 yıldızlı otel ayarında bir misafirhaneye sahip. Üstelik yemekler de konaklama da çok uygun fiyatlı. Lojman alanı biraz küçük ama güzel ve sakin. Meydana ve otogara ulaşımı da çok rahat.
Güler yüzlü ve yardımsever çalışanlara sahip. Temiz odaları, iyi hizmeti, travnay hattına yakınlığıyla ve uygun fiyatlarıyla birlikte tercih edilebilecek misafirhanelerden biri.
Beş yıldızlı misafirhane.. Tertemiz bir yerleşim alanı.. Bölge Müdürü Hadi Bey’e teşekkürlerimi sunarım..

Kayseri Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Kayseri Teiaş Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kayseri Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Kayseri Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Kayseri Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları
Kayseri Teiaş Misafirhanesi

Kayseri Teiaş Misafirhanesi Fiyatları, Kayseri Misafirhaneleri, Kayseri Teiaş Misafirhanesi Telefonu, Kayseri Teiaş Misafirhanesi Ücretleri, Kayseri Teiaş Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın