Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi * Orman İşletme

Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri

Kayseri ilinin merkezinde bulunan Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi kendine has yapısı ile hayranlık uyandırmaktadır.

Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi şehrin tam göbeğinde bulunması sebebiyle bir çok kamu kurum ve kuruluşunun hemen yanında yer almaktadır.

Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi karşısında Ahmet İnci Cami, bitişiğinde Kayserigaz Doğalgaz Dağıtım, karşısı biraz ilerisinde büyükçe Kadir Has Fuar Parkı ve Kadir Has Kongre Merkezi ve Spor Salonu bulunmaktadır.

Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi yoğun bir ilgiye ev sahipliği yapmakla birlikte uygun fiyatı sebebiylede uzun süreli konaklama isteyeceğiniz veya Kayseri şehrine her geldiğinizde tercih edebileceğiniz bir konaklama türü olmaktadır.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Kayseri Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, Kayseri Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Kayseri Orman İşletme Misafirhanesi Telefonu 0352 222 1104 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi Yeni Mahalle Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No:163 38090 Kocasinan / KAYSERİ adresinde yer almaktadır.

Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

Ailece kalmış olduğum tesislerinden çok memnun kaldık. Çalışanların ilgisi ve alakasından da çok memnun kaldık. Her şeyden önce yönetim anlayışından da çok memnun kaldık. Hem vizyon hem de misyon olarak dört dörtlük bir sosyal tesis olmuş. Emeği geçenlerden, yönetip, idare edenlerden Allah razı olsun. Kendilerine canı gönülden teşekkür ediyorum.
Kayseri merkeze 4 km mesafede havaalanı yolu üzerinde yeni yapılmış bir devlet kurumu. Misafir hanesi ve diğer sosyal tesisleri güzel düşünülmüş aynı kampüs içinde. Vatandaşa karşı oldukça ilgililer güler yüzlüler her işini oldukça hızlı halletmeye çalışıyorlar. Binanın içi gazet güzel tertipli temiz
Kesinlikle personeliyle, hizmetiyle, çok temiz kaliteli bir tesis.Aynı zamanda çok da hesaplı. Dört kişilik bir aile olarak çok rahat ettik, çalışan personelin disiplini güler yüzü… Emeği geçen herkese çoook teşekkürler, örnek bir tesis.Yolunuz düşerse kesinlikle tavsiye ediyoruz.
Misafirhanesinde kaldık ve resepsiyon ilgisi çok iyiydi, temizlik de öyle çok teşekkürler…

Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri
Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri

Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Kayseri Misafirhaneleri, Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, Kayseri Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, Kayseri Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın