Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Kayseri Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Kayseri Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -
Kayseri Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -
post

Kayseri ilinin Merkez ilçesi olan Melikgazi ilçesinde faaliyet gösteren Kayseri 7. Bölge Meteoroloji Müdürlüğünün, Kayseri Meteoroloji Misafirhanesi konaklama ihtiyaçlarınız için hizmet sunan bir misafirhane olmaktadır.

Oldukça güzel bir konumda ter alan bir misafirhane olan Kayseri Meteoroloji Misafirhanesi güven duygusunun en üst seviyede yaşandığı güvenlikli ve kameralı bir şekilde her daim kontrol edildiği bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Kayseri Meteoroloji Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü Kayseri Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için  0352 225 67 20 veya 0352 225 67 21 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kayseri Meteoroloji MGM Misafirhanesi Adresi

Kayseri Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü Kayseri Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Erenköy Mahallesi, Meteoroloji Caddesi No:3 Melikgazi – Kayseri adresinde yer almaktadır.

Kayseri Meteoroloji Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: 2022 Yılı Misafirhane ücretleri daha paylaşılmamıştır.

2021 Yılı Kayseri Meteoroloji Misafirhane Ücretleri

  • Memur ve 1. derece yakınları için 80 TL.
  • Memur olmayanlar için 120 TL.
  • Suit oda memur ve 1. derece yakınları için 120 TL.
  • Suit oda memur olmayanlar için 180 TL.

Kayseri Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kayseri Meteoroloji Misafirhanesi Konumu Nerede

Kayseri Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Fiyatları çok uygun. Gecelik konaklamak isteyenler, otellere dünyanın parasını vermek istemeyenler için kesin tavsiye (Ağustos 2018-20 TL). Tabi ki misafirhane formatında, otel konforu beklemeyin ama devlet güvencesinde, güvenli bir yer…
Kayseri meteoroloji bölge müdürüne ve bütün çalışanlarına bu işi önemsedikleri ve güzel yaptıkları için ve telefon açtığımızda bize önemli bildiler verdikleri için çok teşekkür ederim…
Güzel bir mekan.Personeli nazik ve işini layıkıyla yapıyor…
Manzarası güzeldi, sessiz sakin bir yer. Gideceklere öneririm.
Erciyes e çıkacak iseniz ulaşımı kolay, konaklamak için ideal bir yer

Kayseri Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -

Kayseri Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları, Kayseri Meteoroloji Misafirhanesi Adresi, Kayseri Meteoroloji Misafirhanesi Telefonu, Kayseri Meteoroloji Misafirhanesi MGM Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir