Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Sincan Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Ankara ilinin Sincan ilçesine bağlı Sincan Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Sincan’da kalınabilecek en güzel konaklama seçeneklerinden biri olan Sincan Öğretmenevi, Ankara ili Sincan ilçesi nde faaliyet göstermektedir.98 yatak kapasitesine sahip olan bu Öğretmenevinde otel konforunda hizmetler sunulmaktadır. 11 adet suit odası ile aileniz eşiniz çocuğunuz ile birlikte güzel bir şekilde konaklamanıza olanak sağlamaktadır.

Sincan Öğretmenevi Odaları; 11 suit odası, 3 adet double odası ile toplamda 33 odada 98 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Odalarının içerisinde televizyon, klima, buzdolabı, elbise dolabı, sandalye, lavabo, kablosuz internet, banyo ve 24 saat sıcak suyu bulunmaktadır.

Sincan Öğretmenevi Genel Olarak; öğretmenler lokali, kuaför hizmeti, spor salonu, konferans salonu, yemekhane, restoran, çay bahçesi, lobi, bay bayan mescidi ve otopark hizmeti bulunmaktadır.

Sincan Öğretmenevi Ulaşım Olarak; Ankara merkez ilçelerinden biri olan Sincan içerisinde yer almaktadır. Ankara il merkezine 37km mesafede bulunmaktadır.

Sincan Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Ankara ilinin Sincan ilçesine bağlı Sincan Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0312 276 59 60 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sincan Öğretmenevi Adresi

Ankara ilinin Sincan ilçesine bağlı Sincan Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak İstasyon Mahallesi, Erdal Sokak No:12 Sincan/Ankara adresinde yer almaktadır.

Sincan Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2024 KONAKLAMA FİYATLARIMIZ
MEB Çalışanı ve  Öğretmen Kişi Başı                                                                                = 445TL 
Kamu Personeli Kişi Başı   = 520 TL
Sivil Vatandaş Kişi Başı   = 650 TL

 

* Odalarımız 3 kişilik olup odaya ikinci ve üçümcü  bir müşteri daha resepsiyon tarafından verilebilir.

* Odada yalnız başına kalmak isteyen müşterimiz,  fiyat farkı ödeyerek odaların müsaitlik durumuna göre tek kişi konaklama yapabilir.

*Tek kişi kalımlarda yönetmenlik gereği tam oda ücreti alınır.

Sincan Öğretmenevi Konumu Nerede

Sincan Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Sıcak su açık büfe fiyata dahil kahvaltı normal bir otel Şubat ayında sabaha doğru soğuk oluyor battaniye isterseniz fazladan iyi olabilir normalde peteğe elinde dokunamıyorsun sıcak oda güzel
Ankara sincan öğretmen evi. Konum olarak biraz içeride olsada ulaşımı sorunlu değil ulaşılması kolay. Bahçesine eğer dolu değilse araç park erebiliyorsunuz. Odaları geniş, temiz ve düzenli. Çalışanlar fena sayılmaz. Gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Fiyat olarak öğrenci kamu 120 sivil 150 tl kişi başı. Makul sayılabilir.
1 gece konakladık on numara bir yer ücreti de uygun kişi başı 120 lira kahvaltısı çok iyiydi oda temizlik sıcak su teşekkür ederiz☺️
Sincan’da bir öğretmen evi olması çok güzel. Konaklama ve yemek var. Konaklama ücreti öğretmen ve memurlar için yanlış hatırlamıyorsam 120 TL yemekler ise bütçeye uygun. Gördüğüm kadarıyla temiz ve güvenilir.
Bakın çok net söylüyorum, Sincan da otel aramayın. Burada kalın. Temizlik, ilgi, hele ki kahvaltı şahane.
Sincan Öğretmen evi yetkililerinin ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Her zaman gidebileceğim ilgili bir kurum başarılarının devamını diliyorum.
Temiz ve güvenilir bir kurum. Gecelemek için bölgenin en temiz ve güvenilir mekânı.

Sincan Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Sincan Öğretmenevi Telefon Numarası, Ankara Sincan Öğretmenevi Adresi Konumu, Sincan Öğretmenevi Oda Fiyatları, Sincan Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın