Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kahramanmaraş ilinin merkez Dulkadiroğlu ilçesinde yer alan Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi doğa ile iç içe bir konaklamanın fırsatını sunmaktadır.

Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi 12 adet oda ve 24 yatak kapasitesi ile hizmet sunmakta olup, suit odaları sayesinde ailecek konaklamanıza imkan sunmaktadır.

Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi tüm odalarında kesintisiz sıcak suyu, kliması, interneti, televizyon, saç kurutma makinesi, uyandırma servisi gibi çözümleri sayesinde ihtiyaçlarınız doğrultusunda mükemmel seçenekler sunmaktadır.

Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi aynı zamanda içerisinde yer alan Erguvan Kafe ilede sıcak bir ortam imkanlarından faydalanabilmenize olanak sağlanmaktadır.

Sütçü İmam Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Sütçü İmam Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0344 300 24 00

Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi AdresiKSÜ Uygulama Oteli Karacasu Yerleşkesi 46100 Dulkadiroğlu, Kahramanmaraş

Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Öğretmen olarak bir hafta kaldım günlük — TL kahvaltı dahil. Çalışanlar çok ilgili çok duyarlılar… Çam ağaçlarıyla dolu Doğa yürüyüşü yapmak isteyenler için de gayet güzel bir mekan… Oruç bey ve fahrettin beye selamlar…
Çok güzel bir yer,fiyatları uygun,tertipli ve düzenli idareciyi ve çalışanlarını bilhassa Rektör beyi kutluyorum,tşk.ediyorum.
Kurum müdürü ve çalışan personelin tutum ve yaklaşımları gayet iyi ve olumludur.kahvalti da gayet iyi ve yeterlidir.cevresi temiz ve sakin olup doğa manzaralıdır.memnun olunmayacak bir durum yoktur.
Doğa manzaralı, temiz havası olan ve personeli güler yüzlü bir yer, aile ortamı mevcuttur
Konuk evinde kaldığımız süre içerisinde gerek personelinden,gerek ise müdür beyden çok memnunum,hiç bir sıkıntımız yoktur,kendilerine çok teşekkür ederim

Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Sütçü İmam Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu” üzerine bir yorum

 1. burada konaklamak gerçek bir zevkti. Odaların dekorasyonu inanılmazdı, sanki bir sanat eserinde yaşıyormuşum gibi hissettim. Yemekler de lezzetliydi ve sunumları harikaydı. Fiyatlar biraz yüksek olsa da, bu deneyimi yaşamaya değer. Personel de şaşırtıcı derecede profesyonel ve misafirperverdi. Kesinlikle favori yerim haline geldi!

  Yanıtla

Yorum yapın