Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Üsküdar Sgk Misafirhanesi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde faaliyet gösteren ve deniz kenarında boğaz manzaralı odaları ile kendine hayran bırakan misafirhanelerden biri olan İstanbul Üsküdar Sgk Misafirhanesi veya diğer adıyla Sgk Üsküdar Sosyal Tesisleri olarak geçmektedir.

16 adet paylaşımlı odası 32 adet tek kişilik yatak sayısı, 4 adet tek yataklı odası ve 5 adet çift kişilik yataklı odası ile hizmet vermektedir.

Kendisine hayran bırakan güzellikte olması ve deniz manzaralı restoranı kafeteryası ile huzur dolu vakit geçirmenize olanak sağlamaktadır.

Üsküdar Sgk Misafirhanesi diğer İstanbul Sgk Misafirhaneleri ile kendisine hayran bırakmaktadır. Üsküdar Sgk Misafirhanesi içerik olarak kamu personellerine %33 indirim sunulmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu Üsküdar Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Üsküdar Sgk Misafirhanesi Fiyatları, Üsküdar Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Üsküdar Sgk Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Deniz manzaralı oda
 4. Otopark
 5. Kahvaltı
 6. Öğle ve Akşam Yemeği
 7. Kablosuz internet
 8. Elbise Dolabı
 9. Banyo
 10. Lavabo

Üsküdar Sgk Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu’na Bağlı Üsküdar Sgk Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0216 343 03 08 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Üsküdar Sgk Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu’na Bağlı Üsküdar Sgk Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Sultantepe Mahallesi, Paşa Limanı Caddesi No:19 Üsküdar – İstanbul adresinde yer almaktadır.

Üsküdar Sgk Misafirhanesi Konumu Nerede

Üsküdar Sgk Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Cok guzel konumda temiz kahvaltısı güzel personeli iyi özellikle guvenlik görevlisi cok iyiydi alt kat oda olmasina rağmen cok memnun kaldim
Nezih ve güzel. Manzara mükemmel. Oda ücretleri uygun.
Manzarası muhteşem. Bayramda gittim ve odaları vs tertemiz yemekleri çok lezzetli. Fiyatlar cok uygun.
Boğazın içinde diyebileceğim tesis. İçinde ayrı katlarda kafeterya ve restoran bulunmaktadır. Yemekler vasat ama hesaplı. Ambiyans için denemeniz tavsiye edilir. Ayrıca misafirhanesi de var
Ssk misafirhanesi, yıllara meydan okuyarak, boğaza sıfır üsküdar da hizmet vermeye devam ediyor. İster, akşam üstü güneşin batışını boğazı seyrederek, çay- kahve pasta eşliğinde seyredin, isterseniz restaurantta piyasa fiyatının % 10 – 15 altında fiyatlarla yemek yerken seyredin. Mekanın yeri, konumu çok güzel.. yemekler yeterli lezzete sahip. Yolunuz anadolu yakasına düşerse, üsküdara bu mekana mutlaka uğrayın derim.
Uzun zamandır denemeyi düşündüğümüz biryerdi. Fiyat performans olarak gayet makul bir yer. Aynı zamanda kamu personeline %33 indirim olunca dahada uyguna gelmektedir. Manzara olarak diyecek bir söz yoktur.

Üsküdar Sgk Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

İstanbul Üsküdar Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Üsküdar Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri

İstanbul Üsküdar Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Üsküdar Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Üsküdar Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri İstanbul Üsküdar Sgk Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri

Üsküdar Sgk Misafirhanesi Fiyatları, Üsküdar Misafirhaneleri, Üsküdar Sgk Misafirhanesi Telefonu, Üsküdar Misafirhane Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın