Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Afyon ilinin merkezinde şehrin 7 km çıkışında yer alan Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi diğer Adıyla Afyon Üniversitesi Konukevi olarakta bilinmektedir.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi  konaklama bölümünde oldukça hoş ve klasik bir oda yapısına sahip olmakla birlikte 3 adet suit odası olmak üzere toplamda 34 yatak ve 14 oda ile hizmet vermektedir.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Afyon Üniversitesi çalışanları, öğrencileri, mezunları, diğer kamu mensuplarına hizmet veren bir işletme olmaktadır. Üniversite kampüsü içerisinde yer almakta olup, geniş bir alan ve yeşilliklerle çevrili bir alanda yer almaktadır. AYnı zamanda içerisinde 350 kişilik organizasyon bölümü , düğün nişan, sünnet gibi organizasyonlarında tercih edebileceğiniz bir alan bulunmaktadır.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi konaklarken aynı zamanda Afyon Kalesi, Acıgöl Kuş Cenneti, Frig Vadisi, Hıdırlık Tepesi, Eber Gölü ve Ayazini Kaya Mezarları gezilecek yerler arasında yer almaktadır.

Nitekim aynı zamanda Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesinde konaklarken Afyon Kaymağı, Afyon Lokumu, Afyon Sucuğu, Çullama Köfte, Zürbiye, Çapan Çorbası ve İlibada Sarması tatmanız gereken lezzetler arasında yer almaktadır.

Afyon Kocatepe Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Afyon Kocatepe Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu :

Tel: (0272) 228 11 43
Cep: (0551) 937 23 55 

Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Ahmet Necdet Sezer Kampüsü, Gazlıgöl Yolu Üzeri 7. km., Afyonkarahisar

Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Eşim ben ve biri 5 biri 1 yaşında iki evladimla konakladim. Tesisi ben beğendim. 300 TL ödedim. Bu paraya gayet iyi. Odalara ayakkabı ile girilmiyor oluşu çocuklar için çok iyiydi.
Odalar temiz ve guleryuzlu personeller misafirhane kampüsün içinde kongre merkezinin arkasında sabah 7-9 kahvalti saati kalinabilecek temiz yerlerden.
Çok beğendim çok güzel gorevliler de iyi ilgilendiler herkese tavsiye ederim özellikle soğuk kış gününde ısıtması harika çok sicakti
Tesise girişten çıkışa kadar hizmet personelinin kibar,anlayışlı ve ilgili hizmetinden memnun kalıyorsunuz. Yemekler lezzetli ve seçenekleri geniş olmakla beraber konforlu ve hijyenik bir ortamda bulunmaktan mutluluk duyuyorsunuz.
Üniversite içinde güvenli, temiz nezih bir mekan. Konaklama ve restoran bölümü mevcut. Güleryüzlü ve güzel hizmet.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları -9 Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları -9 Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları
Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları Afyon Kocatepe Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın