Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Erzincan Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Erzincan Dsi Misafirhanesi
Erzincan Dsi Misafirhanesi
post

Devlet Su İşleri 8. Bölge Müdürlüğü 82. Şube Müdürlüğü Erzincan Dsi Misafirhanesi uygun fiyatlı güzel ve kamu güvencesinde konaklamak isteyenler için mükemmel bir seçenek olarak sunulmaktadır. Hem uygun hemde profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmet veren Devlet Su İşleri Sosyal Tesisleri Erzincan şehrinin merkezinde bulunan misafirhanesiylede Erzincan şehrinde konaklamak isteyenler, tatil yapmak isteyenler için güzel bir seçenek olarak sunulmaktadır.

Erzincan Dsi Misafirhanesi konumu, durumu ve yapısı olarak kamu personellerinin ve sivil vatandaşların tercih ettiği güzel misafirhanelerden olmaktadır. Hem fiziki yapısı hemde mükemmel konumu sayesinde çok sık tercih edilmektedir.

Erzincan Gezilecek Yerler;

  • Kemaliye Karanlık Kanyonu
  • Girlevik Şelalesi
  • Ahmet Kutsi Tecer Kültür Evi
  • Terzibaba Mezarlığı
  • Sultan Melik Türbesi

Erzincan Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 8. Bölge Müdürlüğü 82. Şube Müdürlüğü Erzincan Dsi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, rezervasyon yaptırmak, oda fiyatlarını öğrenmek ve bilgi almak için 0446 224 16 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Erzincan Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 8. Bölge Müdürlüğü 82. Şube Müdürlüğü Erzincan Dsi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, konum ve adresi İnönü Mahallesi 22. Sokak No:2 Merkez/Erzincan adresinde yer almaktadır.

Ortalama Erzincan Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Erzincan Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Erzincan Dsi MisafirhanesiErzincan Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Erzincan Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Fotoğraflar daha sonra eklenecektir.

Erzincan Dsi Misafirhanesi

Erzincan Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Erzincan Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Valiliğin ve vali evinin hemen yanında şehre yakın ama oda sayısı baya bı az.yinede yola devam edeceksiniz 1 gecelik konaklama için uygun.sehri gezerdiniz.9yil çalıştım orada… önceden yer ayırın habersiz gelirseniz yer yok…
Merkezi konumda güzel ve ekonomik bir mekan.
Fiyat performans baktığınızda çok güzel. Olumsuz yorumlara aldanmamanızı öneririm. 55 TL karşılığı daha ne bekleniyor anlamıyorum. Oda sıcaktı. Gayet temizdi. Personel son derece ilgiliydi. 24 saat sıcak su sorunu yaşamadık.
Erzincana yakışır, temiz ve muhteşem bir tesis. Mutlaka kalmanızı tavsiye ederim ancak rezervasyon için gitmeden önce kesinlikle aramanızı tavsiye ederim.
Resepsiyon güler yüzlü odalar gayat güzel ve temiz fiyat uygun düşünmeden kalabilirsiniz
Gecelik kişi başı 45 TL kahvaltı tabakta 13 TL. Bu fiyatlara göre normal bi yer. Daha güzel hale getirilebilir. Tabi ki fiyatı da ona göre olacaktır.
2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir