Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

istanbul ümraniye Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde yer alan ve Teiaş 4. Bölge Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet sunan İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi konaklama hizmeti restoran ve lokal hizmeti ile akıllarda yer edinmektedir.

İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi uygun fiyatı sebebiyle hem kamu personelleri hemde kamu personelleri dışında herkesin konakladığı bir misafirhane olmaktadır. İçerisinde restoran hizmeti ve lokal hizmeti bulunması sebebiyle tüm öğünlerde uygun fiyatlı restoran hizmetindende faydalanmanıza olanak sağlanmaktadır.

İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi konum olarak oldukça merkezi bir yerde yer almaktadır. Çevresinde bir çok işletme bulunmakta olup, ulaşım konusundada hiçbir problem bulunmaktadır. Bir çok otobüs ve metro durağına yakın yer almaktadır.

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi Fiyatları, İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi Numarası, İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi Telefonu

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi Telefonu: 0216 412 60 96

İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi Adresi

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketine bağlı olarak hizmet sunan İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi Adresi : Namık Kemal Mah. Sütçü Cad. Şekermaslak Sok. No:9 Ümraniye/İstanbul

İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi Konumu Nerede

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi Konumu :

İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi Yorumları

Türkiye Elektrik İletişim Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Yemekhanesi, lokali metroya yakınlığı ile tavsiye edilir👍
istanbulda bulunan hemen hemen tüm kamu kurumlarının misafirhanelerinde konakladım, TEAS misafirhanesinde kampüs içinde yer alan Lokal ve Yemekhane dahil tüm personeller misafirler için imkanlar dahilinde, elinden gelenin çok fazlasıyla yapan,En üst yöneticiden, en alta kadar, Sıcak kanlı insanları barindiran, cok mukemmel bir kampus icinde yer alan konaklama yeri.
Yerleşke eski ol asına rağmen düzen ve tertibi çok iyi. Çalışan arkadaşların emeğine sağlık yerler tertemiz ciddi bir emek var belli. Ayrıca güvenlik görevlisi arkadaşlar da çok saygılılar.
Rahat ve sakin bir ortamı var. Personel gayet kibar. Çoğu 5 yıldızlı otelden rahat. Allah’tan böyle tesisler var.

İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

istanbul ümraniye Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları istanbul ümraniye Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları istanbul ümraniye Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları
istanbul ümraniye Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları istanbul ümraniye Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları istanbul ümraniye Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları istanbul ümraniye Teiaş Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi Fiyatları, İstanbul Ümraniye Misafirhaneleri, İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi Telefonu, İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi Ücretleri, İstanbul Ümraniye Teiaş Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın