Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Boğaziçi Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Boğaziçi Üniversitesi Kennedy Lodge Misafirhanesi Resimleri

İstanbul ilinde üç farklı lokasyonda hizmet sunan İstanbul Boğaziçi Üniversitesi Misafirhanesi bulunmaktadır. Bebek Kapı Misafirhanesi, Kilyos Misafirhanesi ve Kennedy Lodge Misafirhanesi olarak hizmet sunmaktadır.

İlk olarak Bebek Kapı Misafirhanesi‘ni ele alırsak 2018 yılı itibari ile kendisini yenileyerek konaklama hizmetine tekrar başlamış olup, Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs Bebek Girişinde yer almaktadır. Boğaziçi Üniversitesi Bebek Kapı Misafirhanesi 4 adet boğaz, 6 aeo doğa manzaralı odası ile hizmet vermektedir.

İkinci olarak Kennedy Lodge Misafirhanesi‘ni ele alırsak Güney Kampüsü içerisinde yer akmakta olup, ortak banyolu, altısı çift kişilik oda, ikisi tek kişilik oda ve banyo içerisinde çift kişilik 1 adet suit oda olmak üzere dokuz oda ile hizmet vermektedir.

Üçüncü olarak Kilyos Sosyal Tesisleri‘ i ele alırsak kamu personellerinin çalışanlarının ve mezunların konaklamak için tercih ettiği misafirhaneler arasında yer almaktadır. Dalgalı ve eşsiz güzellikte suyu ile kendisine hayranlık uyandırmaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Boğaziçi Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Boğaziçi Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Boğaziçi Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Boğaziçi Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Boğaziçi Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Boğaziçi Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Boğaziçi Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Boğaziçi Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu :

Kennedy Lodge Misafirhanesi

Boğaziçi Üniversitesi Kennedy Lodge Misafirhanesi Telefonu : 0212 359 65 47 (09:00-17:00 mesai saatleri arasında rezervasyon yapılmaktadır.) 0(212) 359 70 90

Bebek Kapı Misafirhanesi

Boğaziçi Üniversitesi Bebek Kapı Misafirhanesi Telefonu : 0212 359 65 47 (09:00-17:00 mesai saatleri arasında rezervasyon yapılmaktadır.)

Kilyos Misafirhanesi

Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Misafirhanesi Telefonu : 02123596547— 02123597896

Boğaziçi Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Boğaziçi Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Boğaziçi Üniversitesi Misafirhanesi Adresi :

Kennedy Lodge Misafirhanesi

Boğaziçi Üniversitesi Kennedy Lodge Misafirhanesi Adresi : Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü, 34342 Beşiktaş/İstanbul

Bebek Kapı Misafirhanesi

Boğaziçi Üniversitesi Bebek Kapı Misafirhanesi Adresi : Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü 34342 Bebek / İSTANBUL

Kilyos Misafirhanesi

Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Misafirhanesi Adresi : Gümüşdere, Boğaziçi Ünivetsitesi Sarıtepe Kampüsü, 34450 Sarıyer/İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Boğaziçi Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Kennedy Lodge Misafirhanesi

Bebek Kapı Misafirhanesi

Kilyos Misafirhanesi

Boğaziçi Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Boğaziçi Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Boğaziçi Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Kennedy Lodge Misafirhanesi

Güney Kampüs içerisinde yer alan Kennedy Lodge Misafirhanesi sahip olduğu eşsiz manzara için kesinlikle görülmesi gereken yerlerden biri. Güney kampüsün nispeten ıssız bir yerinde bulunduğu için de çoğu zaman gayet sakindir. Binanın içinde restoran ve odalar yer alıyor.
Muhteşem bir konaklama keyfi yaşadım İstanbul da saklı bir vadi bir mabet muhteşem ötesi
Biz de oğlum sayesinde burada konakladık.Manzara harika.Mekan süper.Çalısanlar cana yakın.Temizlik yönünden dört dörtlük bir yer.İnsanın ayakkabısını cıkarıp giresi geliyor.
İki gün kaldık harika manzarası ve tertemiz odaları vardı.Yeliz ablaya burdan bir kez daha teşekkür ederim her şeyde yardımcı oldu hatta ayrılırken sanki kendimi evimden ayrılıyormuş gibi hissettim.

Bebek Kapı Misafirhanesi

İlginç bir deneyimdi. Normal misafirhanelerden farklı olarak bir resepsiyon ve görevli yok. Odalarda da tuvalet banyo yok kat ortak tuvaleti kullanıyorsunuz. Bunların dışında lokasyonu ve kendine has tarzıyla kalfığım en iyi misafirhane diyebilirim.
Yıllar sonra eşimle İstanbul’a gelmemiz gerektiğinde okulumu da göreyim diye burada kaldık. Restorasyon çalışmasını muhteşem yapmışlar. Manzaraya zaten söyleyecek söz yok. Odamız tertemizdi, hiçbir eksiğimiz yoktu. İstanbul denen cehennemde zamanı durduran ve insana huzur veren bir yer olmuş.
Manzarası cok güzel. Kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz😉👍🙃 …
Tarihi yapıları seviyorsanız, sizin için eşsiz bir mekan. Binanın kendine has kokusu, merdivenleri çıkarken o çocukluğumuzda ki ahşabın sesi terapi gibi. Üstüne Funda hanımın ilgi ve alakası eklenince bebek sahilde muhteşem bir konaklama imkanı doğuyor bizler için.

Kilyos Misafirhanesi

Gayet keyifli bir üniversite misafirhanesidir. Fiyatları üniversite mensubuna gayet uygundur.
Muhteşem bir yer biraz dalgalı suyu var
Burç plajına yürüme mesafesindedir. Huzurlu bir yer ve manzara çok güzel. Kahvaltı ve akşam yemekleri taze, bol ve lezzetlidir.

Boğaziçi Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Boğaziçi Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kennedy Lodge Misafirhanesi

Boğaziçi Üniversitesi Kennedy Lodge Misafirhanesi Resimleri Boğaziçi Üniversitesi Kennedy Lodge Misafirhanesi Resimleri Boğaziçi Üniversitesi Kennedy Lodge Misafirhanesi Resimleri
Boğaziçi Üniversitesi Kennedy Lodge Misafirhanesi Resimleri Boğaziçi Üniversitesi Kennedy Lodge Misafirhanesi Resimleri

Bebek Kapı Misafirhanesi

Boğaziçi Üniversitesi Bebek Kapı Misafirhanesi Resimleri Boğaziçi Üniversitesi Bebek Kapı Misafirhanesi Resimleri Boğaziçi Üniversitesi Bebek Kapı Misafirhanesi Resimleri Boğaziçi Üniversitesi Bebek Kapı Misafirhanesi Resimleri Boğaziçi Üniversitesi Bebek Kapı Misafirhanesi Resimleri

Kilyos Misafirhanesi

Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Misafirhanesi Resimleri Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Misafirhanesi Resimleri Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Misafirhanesi Resimleri Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Misafirhanesi Resimleri Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Misafirhanesi Resimleri Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Misafirhanesi Resimleri Boğaziçi Üniversitesi Kennedy Lodge Misafirhanesi Resimleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın