Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Muğla Marmaris Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Muğla Marmaris Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -
Muğla Marmaris Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -
post

Meteorojş 4. bölge Müdürlüğüne bağlı Muğla Marmaris Meteoroloji Misafirhanesi konaklama ihtiyaçlarınız için veya eğitim durumlarında veya tatil planlarınız için değerlendirebileceğini bir misafirhane olmaktadır. Toplamda 19 yatak kapasitesi ile hizmet vermekte olan misafirhanenin içerisinde televizyon, buzdolabı, elbise dolabı, şifoniyer, banyo, lavabo hizmeti sunulmaktadır.

Uygun fiyatları ile oldukça akıllarda yer edinen bir misafirhane olmakla birlikte sıklıkla tercih edlen Marmarisin doğal güzelliklerini görmenize ve ilçenin tüm imkanlarından faydalanmanıza olanak sağlamaktadır.

Muğla Marmaris Meteoroloji Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü Muğla Marmaris Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0 252 417 03 71  veya 0 252 417 06 15 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Muğla Marmaris Meteoroloji MGM Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü Muğla Marmaris

Muğla Marmaris Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Şirinyer Mahallesi, FSM Caddesi, No:22 Armutalan – Marmaris – Muğla adresinde yer almaktadır.

Muğla Marmaris Meteoroloji Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

2022 Marmaris Meteoroloji Müdürlüğü Sosyal Tesisleri Ücret Tarifesi
ÜYE ( KAMU) SİVİL
Standart Oda Kişi Başı120,00 TL180.00 TL
Geçiçi Görevli Personel
Hizmet İçi Eğitim
95,00 TL

Muğla Marmaris Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Muğla Marmaris Meteoroloji Misafirhanesi Konumu Nerede

Muğla Marmaris Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Sbah kahvaltisi ve aksam yemegi olan denize yakin bir misafirhane. Yemekleri fena degil. Fiyat olarak cok uygun. Bahçeli ferah temiz bir memur yeri.
sakin küçük idari bina ile misafir hane bir yerde . sade bir yer …. çıkış günü kahvaltısı yok ..memur yeri
Adres olarak tarif edeyim belki birinin işine yarar Armutalan içmeler tarafı, Adliye sarayını geçince migros var, orayı geç pazar yeri ve camii yanında. O kısmı da tek cami var. Aqua parkın üstü, pineta otelin yanı şirinyer camii
1 gece kaldım çok güzeldi hem ilgililerdi hemde her yönüyle güzeldi

Muğla Marmaris Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -

Muğla Marmaris Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları, Muğla Marmaris Meteoroloji Misafirhanesi Adresi, Muğla Marmaris Meteoroloji Misafirhanesi Telefonu, Muğla Marmaris Meteoroloji Misafirhanesi MGM Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir