Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


Bulamadığınız Misafirhaneleri Arama Yaparak Bulabilirsiniz?

Trabzon Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri-

Devlet Su İşleri 22. Bölge Müdürlüğüne bağlı Trabzon Dsi Misafirhanesi 5 yıldızlı otel konforunda hazırlanmış bir misafirhane olmakla birlikte deniz manzaralı odaları ve yemekhanesi ile mükemmel diyebiliriz.

Trabzon Dsi Misafirhanesi Otel odaları düzeninde dizayn edilmiş odalar sahip olması, yemekhanesinde her öğün birbirinden güzel yemeklere ev sahipliği yapması ve uygun fiyatıyla bütçe dostu olan bu misafirhanede hem Trabzon şehrini güzel bir şekilde gezebilecek hemde uygun fiyatıylada bütçenizin dostu olmaktadır.

Yemekhaneside birbirinden güzel sabah açık büfe kahvaltısına, öğlen ve akşam yemeleri ile, aynı zamnda kafeteryasında güzel deniz manzaralı bir çay içmenin keyfine varacaksınız.

Trabzon Dsi Misafirhanesi şehrin büyük bir kesimi tarafından hem lokanta hizmeti hemde konaklama hizmeti tercih edilen misafirhanelerden olmaktadır.

Trabzon Şehrinde Gezilecek Yerler;

 • Sümela Manastırı
 • Atatürk Köşkü
 • Altındere Vadisi
 • Sürmene Çamburnu
 • Zağnos Vadisi

Trabzon Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 22. Bölge Müdürlüğüne bağlı Trabzon Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0462 334 11 05 (Dahili 5333) arayarak ulaşabilirsiniz.

Trabzon Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 22. Bölge Müdürlüğüne bağlı Trabzon Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yalıncak Mahallesi, Trabzon Rize Devlet Karyolu Üzeri Merkez/Trabzon adresinde yer almaktadır.

Ortalama Trabzon Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Aile  Odası (2 kişilik)408 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti 204 TL (Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda357 TL
4 Kişilik Odada Kişi Başı153 TL (Kişi Başı)
Sivil Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Aile  Odası (2 kişilik)612 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti 306 TL (Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda561 TL
4 Kişilik Odada Kişi Başı225 TL (Kişi Başı)

Trabzon Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri-Trabzon Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Trabzon Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Trabzon Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Uygun fiyatlı, temiz, başka yerde bu tarz bi konaklama 3-4 katı fiyat olur.
Deniz manzaralı, sabah deniz uzerinden gündoğumunu izlemek harika çalışanların güler yüzlü ve mekanın temiz olmadi kayda değer
Temiz ve ferah bir ortamı vardı. Fiyatı çok uygun mekan olarak biraz merkeze uzak ama hemen önünden otobüs dolmuş ya da taksi geçiyor. Çok iyi
Mekanın yeri güzel deniz kenarı. Yemekleri güzel değil. Vasat denilebilir. Kamu personeli 65 tl. Çalışanlar hiç güleryüzlü değil. Yemek kahvaltı ekstra ücret. Odalar temiz. Yataklar eşyalar yeni. Banyolar gayet bakımlı. Klima var. Konumu merkeze yakın.
Personeli çok güler yüzlü. Güvenli ve temiz bir ortam. Yataklar biraz eski. Hem merkezi hem ulaşımı kolay. Eğer gezmeye geldiyseniz turlara, havalimanina yakın, isterseniz turlar kapısından da alıyor. Uygun fiyatli, güvenilir, merkezi olduğu icin çok iyi fiyat performans sağlıyor.
Çook güzel bir yer bir daha gitmek zorunda kalsam kalacağım yer orası olur. Uygun fiyat oda tertemiz, mobilyalar yeni banyosu temiz ve güzel dekore edilmişti. Deniz manzarası eşliğinde yemek yemek güzeldi. Çorbaları çok güzeldi yemekler o fiyata fena değildi. Tavsiye ederim
Çok temiz ve çok güzel. Biz yeni misafirhane de kaldık otelden hiçbir farkı yok. Biraz yer sıkıntısı var gitmeden rezervasyon yaptırmak iyi olur.
Misafirhane güzel konumu harika sanırım merkeze 7 km uzaklıkta çalışanlar yardımsever duyarlı unuttuğumuz eşyamız için bizi arayıp bilgilendirdiler saolsunlar

Trabzon Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTrabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Trabzon Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri-

Trabzon Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası, Trabzon Dsi Misafirhanesi İletişim, Trabzon Dsi Sosyal Tesisleri Adresi, Trabzon Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Trabzon Merkez Dsi Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri
Yorum yapın