Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Çanakkale Eceabat Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu

Çanakkale Eceabat Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu

Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, PTT Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Çanakkale Eceabat PTT Misafirhanesi Fiyatları, Çanakkale Eceabat PTT Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Çanakkale ilinin Eceabat ilçesinde bulunan Eceabat Ptt Misafirhanesi güzel bir tatil yapmanız için sahile sıfır bir konumda bulunan nadir misafirhanelerden biri olmaktadır. Eceabat Ptt Misafirhanesi yapısı gereği oldukça güzel olmasının yanında olanakları ilede kendine hayran bırakmaktadır.

İş gezilerinizde, tatil planlarınızda tercih edebileceğinin Çanakkale Eceabat Ptt Misafirhanesi uygun fiyatı ilede bütçe dostu misafirhanelerden biri olmaktadır.

Eceabat Ptt Misafirhanesi her açıdan değerlendirildiğinde güzel ve etkin derli toplu, bakımlı ve ilgi dolu bir misafirhane olmaktadır.

Eceabat’ta Gezilecek Yerler;

 • Gelibolu Yarımadası
 • Kabatepe Orman Kampı
 • Kilitbahir Kalesi
 • Conkbayırı

Çanakkale Eceabat Ptt Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, Çanakkale Eceabat PTT Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0286 814 14 19 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Eceabat Ptt Misafirhanesi Adresi

Çanakkale Eceabat Ptt Misafirhanesi Adresi TelefonuTürkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, PTT Çanakkale Eceabat PTT Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kemalpaşa Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:38 Eceabat – Çanakkale adresinde yer almaktadır.

Çanakkale Eceabat Ptt Misafirhanesi Konumu Nerede

Çanakkale Eceabat Ptt Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Konaklamayı henüz gerçekleştirmedim (rezevasyonumuz 28/05/2022 – 29/05/2022 tarihlerinde) ama sıcakkanlı insanlar oldukları ve misafirler için yardımcı olmaya çalıştıkları telefon konuşmalarından bile net şekilde anlaşılıyor. Konaklama sonrasında memnun kalacağımdan şüphem yok..
Ecaabat feribot iskelesine çok yakın konumda, çok uygun, odaları temiz ve oldukça büyük. Ortak kullanimda bir mutfak var. Odalarda ve mutfakta buzdolabi var.Ocak ihtiyacinizi karsilayabiliyorsunuz. Arzu hanım çok ilgili teşekkür ederiz.
Çok güzel bir yerdi. Temizdi ve tek kişilik oda ücreti 35 liraydı. Her katın bir mutfağı da vardı.Çanakkale merkezle Gökçeada arasında şirin sakin bir yer arıyorsanız kesinlikle gidin.
02.08.2021-04.08.2021 Tarihleri asında eşimle birlikte konakladık,gayet temiz ve manzara şahane özellikle güneşin doğuşu muhteşem. Misafir perverlikleri nedeniyle Özelikle PTT Müdürü Arzu hanıma ve görevli Münire hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.
Başka bir devlet misafirhanesinin yetersizliği ve plansizligi yüzünden çok geç bir saatte ptt misafirhanesinde yer bulabildik. Gece çok geç bir saat olmasına rağmen misafirhane sorumlusu Arzu Hanım ile iletişim kurup yer bulduk ve çocuklarla perişan olmaktan kurtulduk. Arzu hanıma çok teşekkür ederiz, çok ilgili ve sevecendi. Misafirhane konum olarak temizlik olarak kesinlikle çok iyi, çarşaflar çok temizdi, yemek olayı yok ama mutfak var ocak, çaydanlık vs herşey var.
Boğaza manzaralı çok güzel biryer ücret olarakta çok çok iyitemmuz 2019 kamu personeli 35 tl normal 60 tl etrafında her türlü imkan var personellerden arzu hanım münire ve misre hanıma ilgi alakasindan dolayı tek tek teşekkür ederim
2021 yılı ücret tarifesi: kamu personeli kişi başı sadece konaklama 45,00₺, diğer 80,00₺’dir. Rezervasyon için *sadece* haftaiçi mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz. Resepsiyonumuz yoktur. Misafirhaneye geldiğinizde bina içerisinde iletişim numarası belirtilmiştir. Ulaşabilirsiniz.
Tertemiz, güvenli ve oda manzaralı bir tatil yapmak istiyorsanız hepsi burada var. Bize her konuda yardımcı olan Arzu Hanıma ve tüm PTT misafirhanesi personeline buradan da teşekkür etmek isterim. Bursa’dan çok sevgiler. Özlem Caymaz Başköy

Çanakkale Eceabat Ptt Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Çanakkale Eceabat Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu

Çanakkale PTT Misafirhanesi Fiyatları, Çanakkale Eceabat PTT Misafirhanesi Adresi, Çanakkale Eceabat PTT Misafirhanesi Telefonu, Çanakkale Eceabat PTT Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın