Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Gelibolu Karayolları Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
5/5 - (5 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Gelibolu Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Gelibolu Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Çanakkale ilinin Gelibolu ilçesinde yer alan ve verdiği hizmet ile akıllar yer edinen Karayolları 13. Şube Şefliğine bağlı Gelibolu Karayolları Misafirhanesi güleryüzlü personelleri ile akıllarda yer edinmektedir. Gelibolu’da konaklamak için tercih edilecek güzel bir seçenek olarak sunulmaktadır.

Gelibolu Karayolları Misafirhanesinde konaklayanlar için aynı zamanda Gelibolu Mevlevihane, Bayraklı Baba Türbesi, Piri Reis Müzesi, Hallac-ı Mansur Türbesi bunlardan bazıları olmaktadır.

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Gelibolu Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0286 566 15 67 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Adresi

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Gelibolu Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Camiikebir Mahallesi, Kore Kahramanlar Caddesi, Gelibolu – Çanakkale adresinde yer almaktadır.

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

2002 yılında 2 gece konaklamıştık. boğaz manzarası hala aklımdadır.
Misafirhane temiz deniz kenarı güzel bir yer
Çok Güzeldi her zaman geldiğimde kalacağım tek yer olarak aklıma alıyorum burasını
Mükemmel bir atmosfer ve deniz kenarı olması sebebiyle çok güzel

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Resimleri

Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Gelibolu Misafirhaneleri, Gelibolu Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Gelibolu Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir