Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Fethiye Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.
Bu Yazıya Puan Verir Misin? post

Muğla ilinin Fethiye ilçesinde faaliyet gösteren Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı, Fethiye Karayolları 131. Şube Şefliği Fethiye Karayolları Misafirhanesi sahil kenarında ve çarşıya iki adım mesafede yer alan bir misafirhane olmaktadır. Leziz akşam yemekleri ile ün sanmış bir misafirhane olmaktadır.

5 Yıldızlı otel konforunda sunulan hizmetler, sabah kahvaltısı ve oda içerisinde ve sunulan olanaklar ile akıllarda yer edinmektedir. Otel konforunda odaları ve oda içerisinde sunulan televizyon, minibar, banyo, lavabo, fön makinesi gibi olanaklar ile ihtiyaçlara çözüm sunmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Fethiye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Fethiye Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Fethiye Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Fethiye Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Fethiye Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Fethiye Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0252 614 10 53 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Fethiye Karayolları Misafirhanesi Adresi

Fethiye Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Fethiye Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Babataşı Mahallesi, Eğitimci Kazım Yılmaz Caddesi No:1 Fethiye – Muğla adresinde yer almaktadır.

Fethiye Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Fethiye Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Fethiye Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

5 yıldızlı otel ayarında odaları var. Sabah kahvaltısı idare eder. Fiyatlar çok çok uygundu kahvaltı kişi başı 27.5 TL oda kişi başı 80 TL. Tabi personel fiyatları bu dışarıdan gelene 115 tl
Şube şefimizin ilgi ve alakası üst düzey Allah razı olsun. Çalışanlar güler yüzlü temiz dikkatli, Aşçımızın da ellerine sağlık. Lezzet ve görsellik muhteşem. Ortam çok güzel gelip görülecek bir yer. Şehir merkezine de yakın.
Misafirhane yenilenmiş, restoranda kahvalti ve aksam yemegi var. Fiyat olarak da oldukca uygun.
Fiyati, temizlik, oda bakımdan gayet iyi. Konumu sahile yakın çarşı kısmına araçla gidilecek seviyede ilgileri muhteşem yardımcı oluyorlar.
Fiyat >>>performans olarak gayet uygun. Odalar geniş , ferah ve temizdi. Banyo tuvalet geniş ve kullanışlı. Sahil bandında ve deniz manzaralı odalar olması harika.

Fethiye Karayolları Misafirhanesi

Fethiye Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Fethiye Misafirhaneleri, Fethiye Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Fethiye Misafirhane Ücretleri


Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir