Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Orhangazi Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Orhangazi Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Bursa ilinin Orhangazi ilçesine bağlı Orhangazi Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Orhangazi Öğretmenevi oldukça güzel bir misafirhane olmakla birlikte kendine has yapısı sayesinde hayranlık uyandırmaktadır. Fiyat konusunda oldukça uygun fiyatlara ev sahipliği yapmakta olup, sivil vatandaşlarında konaklayabilmesine olanak sağlamaktadır.

Orhangazi Öğretmenevi Odaları; 6 oda ve 15 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi genişletilerek 20 yatak kapasitesine kadar çıkabilmektedir. Oda içerisinde 24 saat sıcak su, banyo, lavabo, kablosuz internet, şifoniyer,  televizyon, buzdolabı bulunmaktadır.

Orhangazi Öğretmenevi Genel Olarak; düğün-nişan-etkinlik organizasyon salonu, kütüphane, okuma salonu, yazlık çay bahçesi, kışlık çay bahçesi mevcuttur.

Orhangazi Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 47km mesafededir.

Orhangazi Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bursa ilinin Orhangazi ilçesine bağlı Orhangazi Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0554 177 82 80 veya 0224 573 37 12 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Orhangazi Öğretmenevi Adresi

Bursa ilinin Orhangazi ilçesine bağlı Orhangazi Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Camikebir Mahallesi, Yalavo Caddesi, No:1 Orhangazi – Bursa adresinde yer almaktadır.

Orhangazi Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2024 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

2024 Yılı Orhangazi Öğretmenevi Oda Fiyatları

ODA ÇEŞİDİ KAMU FİYATISİVİL FİYATI
Tek Kişilik Konaklama400 TL600 TL
Çoklu Konaklamalarda

Kişi Başı

300 TL350 TL

Orhangazi Öğretmenevi Konumu Nerede

Orhangazi Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Müdür bey ve personeli çok sempatik bir şekilde bizimle ilgilendi. Tarihi bir bina. Ücret kalite dengesi bakımından ideal. Çarşı merkezinde olmasında avantaj. Fiyatlar uygun
Çok güzel bir gece geçirdik rahattı odalar temiz sabah kahvaltısı iyi güzel
Öğretmenler evi evet ilçenin güzel bir noktasında hizmet veren bir kurum. Fiyatları güzel. Millet kıraathanesi için uygun bir yer.
Yapı olarak eski ama çarşafları banyosu tuvaleti temiz. geceyi geçirmek için yeterli.
Çok küçük bir öğretmenevi, yolda kalmıştk müdür sağolsun bize yardımcı oldu, konum olarak orhangazninin merkezinde bir yerde.

Orhangazi Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Orhangazi Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Orhangazi Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Orhangazi Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları
Orhangazi Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Orhangazi Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Orhangazi Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Orhangazi Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Orhangazi Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Orhangazi Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Orhangazi Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Orhangazi Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Orhangazi Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Orhangazi Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Orhangazi Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Orhangazi Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Orhangazi Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Orhangazi Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Orhangazi Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Orhangazi Öğretmenevi Telefon Numarası, Bursa Orhangazi Öğretmenevi Adresi Konumu, Orhangazi Öğretmenevi Oda Fiyatları, Orhangazi Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın