Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri

Ankara ilinin Merkezi ilçesi Çankaya’da bulunmakta olup, Atatürk Üniversitesi bünyesinde hizmet sunan Başkent Konukevi diğer adıyla Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi olarak bilinmektedir.

Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak için tercih edilecek en güzel misafirhaneler arasında yer almaktadır. Merkezi konumu ve etrafında bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının yanında Avm, market, kuaför, park, restoran gibi bir çok işletme yer almaktadır.

Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi içerisinde restoran ve kahvaltı salonu bulunmakta olup, eşsiz ve lezzetli yemekleri ilede kendisine hayranlık uyandırmaktadır.

Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi konaklamalarınızda şehrin eşsiz lezzetleri arasında yer alan Ankara tavası, kokoreç, bulgur pilavı, öllüğün körü, Ankara kebabı, İnceğiz çorbası, Beypazarı güveci, İskender, Ankara simidi ve tamtak tiridi şehrin meşhur yemekleri arasında yer almaktadır.

Ankara Atatürk Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Ankara Atatürk Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon
 9. Rezervasyon: 03124320380
 10. wifi ve uydu Tv
 11. 24 saat sıcak su
 12. kahvaltı
 13. lobide tv, wifi, gazete ve çay

Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0312432 03 80

Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Kültür Mahalesi, İçel Sokak No:27 06420 Çankaya/ANKARA

Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Kızılaya sadece yaklasik 10 dk yürüme mesafesinde yer alan konuk evi, ortalama bir ogretmen evine göre oldukça temiz, bakımlı ve ferah odalara sahip. Kahvaltısı klasik olmasına rağmen oldukça taze ve lezzetli malzemeler kullanılmış Yine çalışanlari yardımcı ve çok guler yüzlü.
Odaları temiz ve ferah. Oda içerisinde su ısıtıcısı mevcut ve çay ikramları da var. Oldukça merkezi bir yerde. Ankara’da kalmak tercih edilebilecek bir yer.
Çok güzeldi. Resepsiyondaki Karslı kadın çok tatlıydı. İlgi ve alakalılarından çok memnun kaldık. Kahvaltısı çatı katında ankara manzarası eşliğinde yaptık. Ankara manzarasını özleyen biri olarak bayıldım…
Öncelikle çalışanlar çok sıcak, yardım sever ve güler yüzlü. Odalar geniş, ferah ve temiz. Bina ve eşyalar yeni görünüyor. Gayet memnun kaldım.
Beklediğimizden daha güzeldi. Kardeşim ile beraber kaldık. Odamız çok güzel ve temizdi. Ayrıca konum olarak gerçekten çoğu yere çok yakın. Hiç sıkıntı yaşamadık. Ayrıca sabah kahvaltısı da oldukça yeterliydi. Resepsiyonda duran genç arkadaşlarım ve mutfaktan sorumlu olan Ayşe ablaya çok teşekkür ederiz. Hepsi cok ilgili ve cana yakındı. Ankara’ya gidersek ki gideceğiz net kalacağımız yer yine bu konukevidir.

Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri
Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Ankara Atatürk Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın