Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ankara ilinin merkez ilçesi Çankaya ilçesinde bulunan ve Gazi üniversitesi bünyesinde konaklama hizmeti sunan Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi uygun fiyatlı konaklama hizmeti sunan bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi şehrin göbeğin oda+kahvaltı konsepti ile hizmet sunan kamu misafirhanesi olmaktadır. Emek Mahallesinde bulunan ve yeni bir yapıda modern bir mimaride misafirhane hizmeti sunmaktadır.

Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi Konforlu odaları, kesintisiz sıcak suyu, kliması, ücretsiz kablosuz interneti, televizyon buzdolabı, banyo, lavabo gibi bütün temel malzemeler ihtiyaç dahilinde odalarda yer almaktadır.

Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi çevresinde bir çok kamu ve özel işletme yer almaktadır. Eczane, okul, kafeterya, büfe, avm, sağlık ocağı, taksi durağı, restoran gibi bir çok işletme bulunmaktadır.

Ankara Gazi Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Ankara Gazi Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0312 222 10 04

Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Emek Mahallesi Kazakistan Caddesi 13. Sokak No:9 Çankaya / Ankara

Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

3-5 Mayıs 2023 tarihleri arasında konakladım. Gayet güzel bir misafirhane odalar 1+1 apart gibi ev konforu sağlıyor.
Çok memnun kaldık personeli güler yüzlü her işimizde kolaylık sağladılar sağolsunlar.Güvenliği, temizliği dört dörtlük .Çok samimi ve saygılı insanlar.Asla asık surat görmedik çok mutlu olduk burda kalırken .Çok ta merkezi bir yer her yere yakın.Çocuklarımla oyun bile oynadılar yeri geldiğinde.Ayrıca sıcacık hiç üşümedik.
Gayet güzel bi misafirhane çalışanları, temizliği, yemeği çok iyi. Ankara’ya gelenler için kesinlikle tavsiyem. Biz depremzede olarak kalıyoruz ama inanın mükemmel bi ev ortamı var. 5 yıldızı fazlasıyla hak ediyor. Ayrica bu sıcaklığı, iyiliği bize gösterdikleri için de her bi çalışanına, görevli memurlara, müdürüne teşekkür ediyorum😊
Harika hizmet fiyatı gayet iyi şuan konaklamaya devam ediyorum kahvaltısı mevcut haricinde odada ısıtma gayet iyi klima mevcut ancak petekler yeterli gözüküyor herhangi bir sorun yok, çalışanlar gayet güler yüzlü yardımseverler hepsine tekrar teşekkür ederim.
Ankara’ya konağa gelmiş olanlara Gazi Üniversitesi misafirhanesinde kalmasını çok tavsiye ederim. AŞTİ’ çok yakın bir yerde, süpermarketler da yakın. Personel güler yüzlü, yardımsever insanlar 🤗, odaları çok temizdir, ücretsiz wifi kullanabilirsiniz, sabah kahvaltı veriyorlar ve sınırsız çay içebilirsiniz.☺️
2 akşamlığına 2 kişilik odada konakladım odam gayet büyük ve ferahtı. Temizlik konusunda negatif yönde dikkatimi çeken birşey olmadı gayet temiz bir şekilde teslim aldım odayı. Çalışanların hepsi güleryüzlü ve her konuda yardımcı olmaya çalışıyorlar. Milli Kütüphane Metrosuna yürüyerek 10 dakika AŞTİ’ye yürüyerek 15 dakika. Bir daha kalır mıyım gönül rahatlığıyla evet. Kalacak kişilere tavsiye eder miyim negatif bir durumla karşılaşmadığım için gönül rahatlığıyla evet.

Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın