Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için Aşağıdaki kısımda bulunan telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Dsimisafirhanesi.com Türkiyede yer Alan Tüm Misafirhaneler hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.

İstanbul ilinin Kartal ilçesinde faaliyet gösteren İstabul Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğüne bağlı İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi konaklama ihtiyacınız için kamu güvencesinde sunulan bir misafirhane olmaktadır.

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi güzel bir misafirhane olmakla birlikte güzel merkezi bir yerde yer aldığından dolayı herkes tarafından tercih edilmektedir. Uygun fiyatlı bir misafirhane olmakla birlikte hem kamu personellerinin, hemde sivil vatandaşların konaklayabileceği bir misafirhane olmaktadır.

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü İstanbul Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0216 457 34 00 veya 0216 457 34 03 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Rezervasyon İşlemi

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için rezervasyon yaptırmak oldukça önem arz etmektedir. Rezervasyon işlemlerinizi saat 17:00’dan önce yapmanız gerekmektedir.

İstanbul Meteoroloji MGM Misafirhanesi Adresi

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü İstanbul Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Orhantepe Mahallesi, 30 Ağustos Caddesi, No:2 Kartal – İstanbul adresinde yer almaktadır.

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri 2023

Meteoroloji 1. Bölge (İstanbul) Müdürlüğü Misafirhanesi 2023 Yılı Ücret Tarifesi
Kamu Personeli
Normal OdaPaylaşımlı OdaVip Oda
459  TL357 TL561 TL
Diğer (Kamu Personeli Olmayan)
Normal OdaPaylaşımlı OdaVip Oda
612 TL510 TL— TL

1. Rezervasyonlar mesai saatlerinde (Hafta içi 08:30-17:00 arasında) yapılmaktadır.

2. Misafirhanede sabah kahvaltısı talep edenler için, kahvaltı bedeli 102,00 TL dir.

3. Misafirhaneden yararlanacak geçici görevli kamu personelinden,(hangi kamu kuruluşunda çalışırsa çalışsın) 306,00 TL, 11-90 gün arası için günlük 102,00 TL, 91-180 gün arası günlük 81,60 TL ücret alınır.

4. Geçici görevli denetim elemanlarından gündeliklerinin 1,5 katı konaklama bedeli alınır.

5. 01 Şubat 2020 tarihinden sonra doğan çocuklar için konaklama bedeli alınmaz, 01 Şubat 2017-01 Şubat 2020 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) doğan çocuklar için ise konaklama bedelinin yarısı alınır.

6. Şehitlerin eş, anne, baba ve çocukları ile gaziler, harp ve vazife malulleri, bunların eş, anne, baba ve çocukları kamu personeli izin uygulanan fiyatlardan faydalanır.(2006/16 Başbakanlık Genelgesi)

7. 24.04.2008 tarih ve 64794 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 2008-5 sayılı Başbakanlık Genelgesi uygulanır.

8. 14 Aralık 2022 Tarih ve 32043 Sayılı Konaklama Vergisi Uygulama Tebliği gereği gece için %2 oranında konaklama vergisi ücretlere dahil edilmiştir.

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Konumu Nerede

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Yorumları

(Misafirhanesinden bahsediyorum) Fiyat olarak çok iyi. Konum olarak çok iyi. Yanınızda Marmaray Cevizli durağı bulunuyor. 40 dakikada Avrupa yakasına geçebilirsiniz.
Çok iyi ya çok beğendim bu misafirhaneyi keşke daha önce bilseydim, her istanbula geldiğimde kalmak istiyorum
Fiyatları çok amaçok uygun kış ayında kaldım, odalar oldukça sıcaktı

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları, İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Adresi, İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Telefonu, İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi MGM Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın