Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları Adresi ve Telefonu

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -
İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -
post

İstanbul ilinin Kartal ilçesinde faaliyet gösteren İstabul Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğüne bağlı İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi konaklama ihtiyacınız için kamu güvencesinde sunulan bir misafirhane olmaktadır.

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi güzel bir misafirhane olmakla birlikte güzel merkezi bir yerde yer aldığından dolayı herkes tarafından tercih edilmektedir. Uygun fiyatlı bir misafirhane olmakla birlikte hem kamu personellerinin, hemde sivil vatandaşların konaklayabileceği bir misafirhane olmaktadır.

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü İstanbul Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0216 457 34 00 veya 0216 457 34 03 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İstanbul Meteoroloji MGM Misafirhanesi Adresi

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü İstanbul Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Orhantepe Mahallesi, 30 Ağustos Caddesi, No:2 Kartal – İstanbul adresinde yer almaktadır.

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Meteoroloji 1. Bölge (İstanbul) Müdürlüğü Misafirhanesi 2022 Yılı Ücret Tarifesi
Kamu Personeli
Normal OdaPaylaşımlı OdaVip Oda
105,00 TL85,00 TL135,00 TL
Diğer (Kamu Personeli Olmayan)
Normal OdaPaylaşımlı OdaVip Oda
130,00 TL105,00 TL190,00 TL

1-Misafirhanede sabah kahvaltısı talep edenler için, kahvaltı bedeli 40,00 TL dir.

2-Misafirhaneden yararlanacak geçici görevli kamu personelinden,(hangi kamu kuruluşunda çalışırsa çalışsın) 90,00 TL, 10 günden sonrası için 31,00 TL ücret alınır.

3-Geçici görevli denetim elemanlarından 150,00 TL ücret alınır.

4- 01 Şubat 2019 tarihinden sonra doğan çocuklar için konaklama bedeli alınmaz, 01 Şubat 2016-01 Şubat 2019 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) doğan çocuklar için ise konaklama bedelinin yarısı alınır.

5-Şehitlerin eş,anne,baba ve çocukları ile gaziler, harp ve vazife malulleri,bunların eş,anne,baba ve çocukları kamu personeli için uygulanan fiyatlardan faydalanır. (2006/16 Başbakanlık Genelgesi)

6-24.04.2008 tarih ve 64794 sayılı Resmi Gazetede yayınlaman 2008-5 sayılı Başbakanlık Genelgesi uygulanır.

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Konumu Nerede

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Yorumları

(Misafirhanesinden bahsediyorum) Fiyat olarak çok iyi. Konum olarak çok iyi. Yanınızda Marmaray Cevizli durağı bulunuyor. 40 dakikada Avrupa yakasına geçebilirsiniz.
Çok iyi ya çok beğendim bu misafirhaneyi keşke daha önce bilseydim, her istanbula geldiğimde kalmak istiyorum
Fiyatları çok amaçok uygun kış ayında kaldım, odalar oldukça sıcaktı

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -

İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları, İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Adresi, İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi Telefonu, İstanbul Meteoroloji Misafirhanesi MGM Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir